کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار به دست آوردم » نوشته نیکلاس دارواس، داستان فردی است که بدون دانش و پشتوانه قبلی و بدون حمایت سرمایه‌گذاران بزرگ وارد بورس نیویورک می‌شود و ثروتی بیش از دو میلیون دلار کسب می‌کند.

در این مقاله که توسط تیم تولید محتوای آموزشی کالج تی بورس تهیه گردیده است، ۲۰ پاراگراف برتر کتاب چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم” را برگزیده‌ایم. این کتاب حاوی نکاتی است که می‌تواند به‌افرادی که قصد ورود به بورس را دارند به بهترین شکل راهنمایی کند. کتاب چگونه در بورس ۲ میلیون دلار بدست آوردم” به شما می آموزد چگونه یک فرد می تواند با شناسایی و بررسی اشتباهات گذشته و درس گرفتن از آنها، راه موفقیت خود را هموار کند تا به پیروزی برسد. این نکته نه تنها در بورس که در هر زمینه­‌ای از زندگی، از مهم‌ترین رازهای موفقیت است. با ما همراه باشید …

۱- یک سوال همیشه ورد زبانم بود. آیا سهم خوبی را می‌شناسید؟» و آن را دائما از افراد می‌پرسیدم.

به نحو عجیبی به نظر می‌رسید که هرکس لااقل یکی را می‌شناخت. ظاهرا در آمریکا من تنها مردی بودم که اطلاعات دست اول خودم را درباره بورس نداشتم. با اشتیاق به چیزهایی که می‌گفتند گوش می‌دادم و نصیحت‌هایشان را خیلی با علاقه و اعتقاد دنبال می‌کردم. سپس شروع کردم به خریدن هر چه که به من توصیه می‌کردند و به این گونه بود زمان زیادی را از دست دادم تا فهمیدم این روشی است که هرگز جواب نمی‌دهد.

کتاب چگونه در بورس دو میلیون دلار بدست آوردم

ادامه مطلب

چگونه سرعت و عملکرد سیستم عامل ویندوز 10 را بهتر کنیم؟

۹ کاری که برای موفقیت در آینده باید در دهه ۲۰ زندگی‌تان انجام دهید

راهکار بهینه بازاریابی محتوا برای مدیران استارتاپی

بورس ,میلیون ,دلار ,کتاب ,بدست ,۲ ,میلیون دلار ,در بورس ,۲ میلیون ,بورس ۲ ,دلار بدست

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حرفای ستاره دار* مشاور رسمی آموزش پرورش و کنکور سراسری مرکزنت ناسا Android apps anime pc game کارگاه رفوگری تهران عایق کاری صوتی و حرارتی وبلاگ سایت کاتالیست وان موسسه قرآنی شیفتگان وحی استان قم An Honest IELTS info Centre In Iran